СЕКРЕТИ ІДЕАЛЬНОГО МАНІКЮРУ
- Victoria Holub
- 8 сент. 2016 г.
- 4 мин. чтения
Доглянуті руки – це не модна забаганка, а одне із правил етикету. Як правильно обрати кваліфікованого нейл-майстра? Чи потрібен манікюр для чоловіків? Які модні тендеції у нігтьовому дизайні цієї осені? Відповіді на ці та інші питання я отримала від Юлії Сливчук. Майстер по нарощенню і корекції арочних нігтів, багаторазовий золотий призер чемпіонатів України з нігтьової естетики, а віднедавна і молодий блогера на порталі Nailsoftheday.com поділилася секретами ідеального манікюру.
Графік Юлії далекий від ідеального 8-го робочого дня. Робота з клієнтами, підготовка до чемпіонату і обов’язкова самооствіта. “Я втомлююся. Але ця втома приємна, тому що я займаюся справою, яку люблю.”, пояснює свою пристрасть до роботи дівчина.

Майже три роки тому ти була початківцем у сфері нігтьового сервісу. Як тобі вдалося за такий короткий термін вийти на рівень високоваліфікованого спеціаліста?
- Головне не починати працювати нейл-майстром заради грошей. Потрібно по справжньому любити цю справу. На перших порах доводилося працювати безкоштовно, заради майбутніх клієнтів, досвіду і портфоліо. Я не витрачала зароблені кошти на тимчасові забаганки. У свій час мені доводолися дотримуватися жорсткої економії, щоб купити якісніші матеріали чи техніку для роботи. Зараз мої “страждання” себе повністю виправдали. Також я розуміла, що профейсійний розвиток не закінчується на вмінні робити хороший манікюр, якісно нарощувати нігті чи покривати їх гель-лаком. Я регулярно відвідую курси по підвищенню кваліфікації і ніколи не зупиняюся на досягнутому.
Як відрізнити хорошого майстра від аматора?
- У майстра має бути власне портфоліо з підписаними, авторськими роботами. Чим більше фотографій, тим вищий рівень довіри. Таким чином ви розумієте, що основні помилки він набив вже давно і з вашими нігтями експерементувати він не буде. Якщо у портфоліо є фото з інтернету, а особистих робіт мало – такому спеціалісту не варто довіряти. Також велику роль відіграє “сарафанне радіо”. Робити висновки про роботу спеціаліста на основі відгуків - хороший підхід.

Побутує думка, що штучні нігті шкідливі. Це правди чи ні?
- Однозначно ні, якщо повністю дотримана технологія їх нарощення. Найпопулярніший міф про штучні нігті звучить так: “нігті мають дихати”. Дівчата, наші нігті ніяк не дихають, а отже кисень, воду чи поживні речовини через них ми не отримуємо. Якщо розглянути їх анатомічну будову, то ми побачимо, що це ороговілі клітини шкіри, які захищають наші пальчики від механічних пошкоджень. Знімати нарощені нігті потрібно у тому випадку, якщо ви чи майстер помітили деформацію, зміну кольору чи якісь інші пошкодження нігтьової пластини.
Чи може форма нігтів візуально змінити вигляд пальців і рук?
- Я б сказала, що в основному вигляд рук і пальців змінює довжина нігтів.
Візуально зробити руки більш жіночними допоможе мигдальна форма нігтя.
Відкрию секрет, що від природи коротке ложе нігтя теж можна видовжити. Короткі нігті – це не лише спадковість, а й результат занадто ретельного догляду за ними. Люди, які глибоко вичищають нігті, самі того не знаючи, віддирають інструментом нігтьову пластину від основи пальчика. У результаті нігтик не розростається, а залишається маленьким і коротеньким. Та ж сама ситуація у любителів гризти нігті чи надто коротко їх обрізати собі і діткам. Найкраще видаляди бруд з-під нігтів за допомогою щіточки і мильній воді. Не варто використовувати для цього металеву пилочку чи інші предмети.

Які ще поради ти можеш дати для домашнього догляду за руками?
- Якщо ваші нігті не мають штучного покриття, ви можете їх балувати домашніми ванночками із додаванням йоду, морської солі та ефірних масел. Дуже корисно покривати нігті на ніч йодом. Не переживайте, якщо від початку нанесення вони набудуть жовтуватого відтінку. За ніч йод вбереться, а ваші нігтики відновляться. Але пам’ятайте, що пошкоджений ніготь йод не відновить. Він має зрости сам.
Не забувайте скрабувати руки вдома. Хоча б раз в тиждень. Скраб для рук дуже легко зробити із підручних матеріалів, таких як мед, сіль чи кава. Для щоденного догляду використовуйте крем для рук та олійку для кутикули. Її потрібно наносити не рідше, ніж два рази в день – зранку і ввечері.
Як не забувати це робити?
- Скористайтеся рекомендацією Софі Лорен – поставте біля кухонної раковини, разом із засобом для миття посуду і гумовими рукавичками, крем для рук і олійку для кутикули. Так ви не будете забувати про щоденний догляд за руками.
Чи існують новинки у сфері нігтьового сервісу про які рівнянки ще не знають?
- Я можу відмітити те, що столичні красуні не бояться експерементувати з довжинами і формами нігтя. Рівненські дівчата у нігтьовому дизайні прагнуть до скромності, і, мабуть, перш за все практичності.
Розкажи про модні тенденції у манікюрі цієї осені.
- Цієї осені будуть модні жіночні, округлі форми нігтя. Перевага надається овалу. Популярністю будуть корситуватися нюдовий дизайн, пудрові відтінки сірого кольору, металічні покриття, бордо і винні кольори. Класичний червоний, а також французький манікюр теж не залишаться поза увагою. Відживають себе лунний манікюр і покриття лаком “котяче око”.






Якщо про жіночий манікюр говорять часто, то що ти можеш сказати про чоловічий манікюр? Це модна примха чи необхідність?
- Розумієш, існує стереотип, що манікюр – це косметична процедура, покликана зробити наші нігті гарнішими. Це не зовсім правда. Манікюр в першу чергу гігієнічна процедура.
Чоловіки часто мають запущені, недоглянуті руки і нігті. У багатьох із них робота пов’язана з агресивним середовищем, де кутикула грубіє і розростається. Нерідко утворюються заусениці, які пізніше здираються, а на їх місці утворюються ранки. Такий “догляд” може призвести до різноманітних травм, пошкоджень чи інфекції.
Немає нічого поганого в тому, що чоловік покаже свої руки спеціалісту, а той у свою чергу приведе їх в порядок. Теж саме стосується покриття нігтів прозорим матуючим лаком для чоловіків. Це робиться не лише для краси, а впершу чершу для того, щоб природній ніготь не втрчав свій колір, якщо у клієнта специфічна робота, наприклад з автомобілями чи будівельними матеріаліми.
Як можна потрапити до тебе на процедуру?
- За попереднім записом. Мене можна знайти у соцмережах:
або за адресою:
м. Рівне, вул.Небесної Сотні, 20 (р-н ж/д вокзалу)
За смачну каву і ранній прийом дякуємо кав'ярні "PRAHA"

Comments